Medycyna estetyczna

Skóra zaczyna starzeć się już wieku dwudziestu lat, a tempo tego procesu przebiega szybciej u osób, które mają skórę suchą. 

Zabiegi z medycyny estetycznej pozwalają na

Zabiegi na twarz są alternatywą dla chirurgii plastycznej – dzięki nim można cieszyć się świeżą, naturalnie napiętą skórą bez inwestowania w droższe zabiegi. Ich regularne wykonywanie hamuje tempo starzenia skóry znacznie skuteczniej, niż kremy.

Zabiegi dopasowujemy do Twoich potrzeb, dzięki czemu masz pewność, że Twoja skóra jest poddana pielęgnacji, na jaką zasługujesz.


FAQ: Medycyna estetyczna
Najczęściej zadawane pytania


Jakie zabiegi estetyczne wykonywane są w EDS? 

W ofercie gabinetu mamy toksynę botulinową (botox) oraz kwas hialuronowy, który możemy zastosować na zmarszczki i asymetryczne, czy opadające usta. Toksyna botulinowa może posłużyć również likwidacji uśmiechu dziąsłowego.

Czy zabiegi wykonuje lekarz? 

Wszystkie zabiegi estetyczne wykonuje lek.stom. Agnieszka Kulik, która jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej i należy do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. 

Jaki związek ze stomatologią mają zabiegi estetyczne? 

Zabiegi wchodzące w zakres stomatologii estetycznej mają na celu poprawę efektu wizualnego uśmiechu. 

Kiedy zabiegi estetyczne są pomocne w stomatologii?

Medycyna estetyczna zyskuje na popularności dzięki chirurgii, którą wykonujemy na dziąsłach, czy w jamie ustnej. Dzięki toksynie botulinowej podanej  okolicy mięśnia dźwigacza wargi górnej, można zniwelować uśmiech dziąsłowy.