Praca w Exclusive Dental Studio

OFERTY PRACY
LEKARZ STOMATOLOG

Jeśli jesteś lekarzem stomatologii poszukującym miejsca pracy, gdzie zostaniesz otoczony najlepszym sprzętem dostępnym na rynku oraz najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie... to trafiłeś w dobre miejsce! EXCLUSIVE DENTAL STUDIO to niezależna placówka gdzie począwszy od diagnostyki i skanowania uśmiechu, leczenie przebiega z użyciem światowej jakości technologii a własne laboratorium projektuje i drukuje prace w najwyższej jakości cyfrowej. Zgłoś swoją aplikację i daj sobie szansę na rozwój!

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA

Jeśli Twoją pasją jest praca z Pacjentem, potrzebujesz niezależności i wywań w pracy, lubisz pracę w gabinecie i chcesz pracować na najlepszym sprzęcie dostępnym na rynku oraz z najlepszymi lekarzami stomatologii... to trafiłaś w dobre miejsce! EXCLUSIVE DENTAL STUDIO to niezależna placówka gdzie począwszy od diagnostyki i skanowania uśmiechu, leczenie przebiega z użyciem światowej jakości technologii a własne laboratorium projektuje i drukuje prace w najwyższej jakości cyfrowej. Zgłoś swoją aplikację i daj sobie szansę na rozwój!

KOORDYNATOR RECEPCJI
Jeśli lubisz pracę z Klientem, szybko odnajdujesz się w świecie usług stomatologicznych a dodatkowo masz zmysł analityczny i dbasz o uporządkowany świat biurowy... to czekamy właśnie na Ciebie! EXCLUSIVE DENTAL STUDIO to niezależna placówka gdzie począwszy od diagnostyki i skanowania uśmiechu, leczenie przebiega z użyciem światowej jakości technologii a własne laboratorium projektuje i drukuje prace w najwyższej jakości cyfrowej. Zgłoś swoją aplikację i daj sobie szansę na rozwój!
AKTUALNIE BRAK OFERT?
WYŚLIJ CV NAWET JEŻELI AKTUALNIE NIE REKRUTUJEMY