Dental Tourism

Jeśli marzysz o zdrowym i pięknym uśmiechu, próbowałeś już wielu miejsc i nadal nie znalazłeś swojego lekarza... to jest miejsce dla Ciebie!

Piękny Poznań, położony w samym centrum Polski, ma znakomite połączenia lotnicze, kolejowe oraz drogowe z każdego miejsca w Polsce, Europie i na świecie. 

To właśnie tutaj, w pobliżu jeziora Malta oraz przy słynnym CH Posnania, znajduje się nasza gabinet stomatologiczny EXCLUSIVE DENTAL STUDIO.

Jesteśmy dobrze znani z pięknych metamorfoz uśmiechu, znakomitej opieki kompleksowej podczas leczenia, najlepszego sprzętu i ogromnego doświadczenia.

Nasza gabinet działa od ponad 15 lat i rośnie dzięki satysfakcji Pacjentów i rzetelnej organizacji pracy. To właśnie do nas przyjeżdżają bardziej lub mniej znane osobistości aby powierzyć swój uśmiech specjalistom. Doktor Agnieszka Kulik i doktor Kamil Szewczyk odpowiadają za cały przebieg pracy, począwszy od diagnostyki, przez cyfrowe projekty uśmiechów po ostatnie prace związane z estetyką.

Odległość w tej chwili, to żaden problem! Jesteśmy w stanie przygotować ofertę na specjalne życzenie, zaproponować bazę noclegową, transfer z lotniska oraz rekomendacje najlepszych punktów gastronomicznych w mieście, czy dodatkowe atrakcje w czasie wolnym.

Wystarczy się skontaktować z nami poprzez formularz, który znajduje się poniżej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI