O nas

Wykłady

Archiwum

Lek. dent. Agnieszka Kulik oraz lek. dent. Kam Szewczyk, opinioliderzy Formlabs, opowiedzą o zastosowaniu druku cyfrowego podczas codziennej pracy, na podstawie leczenia prowadzonego w Exclusive Dental Studio.

Dołącz do wydarzenia klikając w link (Zobacz więcej), aby zarejestrować się i dowiedzieć o ich drodze do przejścia w cyfrowy świat i o tym, jak wykorzystują technologię druku 3D Formlabs SLA i materiały w swojej praktyce oraz zobacz przypadki kliniczne, które leczyli za pomocą druku 3D.

INTERNET 29.07.2020

Lek.dent. Agnieszka Kulik znalazła się w zacnym gronie prelegentów międzynarodowej konferencji stomatologicznej HOLLYŁÓDŹ SMILE 3,  a jej wystąpienie dotyczyło oczywiście stomatologii cyfrowej w codziennej pracy dentysty. Lek. dent. Agnieszka zaprezentowała efekty swojej pracy oraz całego zespołu naszej kliniki oraz laboratorium, bo to właśnie połączenie tych elementów pozwala nam na tak piękne i naturalne metamorfozy uśmiechów. Nasza liderka jest zafascynowana światem technologii cyfrowych i nieustannie poszukuje i znajduje nowe rozwiązania, które wdraża do pracy całego zespołu.

Ogromne podziękowania dla PTSS Łódź za wspaniałą konferencję, tak wysoką frekwencję oraz niezwykle interesujący i inspirujący czas.

Zdjęcia: archiwum PTSS Łódź

Łódź, Polska 07.12.2019

Estetyczne licówki kompozytowe wykonywane metodą bezpośrednią w odcinku przednim (od kła do kła) to temat szkolenia doktora Denisa Krutikova, które odbyło się w Poznaniu. Tłumaczenie drugiego szkolenia odbywało się z języka rosyjskiego na angielski. Wykłady z prezentacją krok po kroku wykonania estetycznych uzupełnień kompozytowych w odcinku przednim. Uczestnicy będą mogli obserwować jak takie odbudowy wykonuje dr Denis Krutikov. Warsztat trwał 2 dni. 23-24 listopada 2019 grupa kilkunasto osobowa odbyła szkolenie gdzie, każdy miał okazję wykonać odbudowę kompozytową w odcinku przednim (od kła do kła) pod nadzorem Dr Denisa Krutikova. Warsztaty obejmowały cały proces od tworzenia klucza silikonowego, do wykonania odbudowy wielowarstwowej, która będzie przypominała naturalne zęby. Nadanie odpowiedniej morfologii i struktury, oraz proces polerowania pracy.

Poznań, Polska 23.11.2019 - 24.11.2019

Estetyczne licówki kompozytowe wykonywane metodą bezpośrednią w odcinku przednim (od kła do kła) to temat szkolenia doktora Denisa Krutikova, które odbyło się w Poznaniu. Tłumaczenie pierwszego szkolenia odbywało się z języka rosyjskiego na polski. Wykłady z prezentacją krok po kroku wykonania estetycznych uzupełnień kompozytowych w odcinku przednim. Uczestnicy będą mogli obserwować jak takie odbudowy wykonuje dr Denis Krutikov. Warsztat trwał 2 dni. 21-22 listopada 2019 grupa kilkunasto osobowa odbyła szkolenie gdzie, każdy miał okazję wykonać odbudowę kompozytową w odcinku przednim (od kła do kła) pod nadzorem Dr Denisa Krutikova. Warsztaty obejmowały cały proces od tworzenia klucza silikonowego, do wykonania odbudowy wielowarstwowej, która będzie przypominała naturalne zęby. Nadanie odpowiedniej morfologii i struktury, oraz proces polerowania pracy.

Poznań, Polska 21.11.2019 - 22.11.2019

W sobotę 11-go listopada odbyła się konferencja KOBIETY WIEDZĄ CO ROBIĄ, której gościem była również lek.dent. Agnieszka Kulik. Około południa odbył się panel OSIĘDBANIE, którego tematem były różne aspekty kobiecego dążenia do perfekcjonizmu i umiejętność pogodzenia tego z wyzwaniami dnia codziennego. W znakomitym towarzystwie Iwony Guzowskiej, Sabiny Sadeckiej, Justyny Tomczak - Boczko rozmowę prowadziła znakomita Aga Kozak. Agnieszka Kulik opowiadała o najbardziej intensywnym czasie w pracy ale i o swoich zainteresowaniach i czasie prywatnym. Spotkanie zgromadziło około 450 wspaniałych kobiet, to zasługa wszystkich prelegentek. Z pewnością wielką inspiracją i motywacją było wystąpienie niesamowitej Martyny Wojciechowskiej.
Ogromne podziękowania dla organizatorów: Gazeta Wyborcza, Wysokie Obcasy oraz bardzo przyjazne miejsce Concordia Design. Śmiało możemy powiedzieć, że takiej wymiany energii życzymy sobie więcej i mamy nadzieję, że uczestniczki były równie zadowolone ze wspólnie spędzonej soboty.

Poznań, Polska 16.11.2019

Szkolenie dla techników dentystycznych, które odbyło się w naszej EXCLUSIVE DENTAL ACADEMY. Naszym gościem był wspaniały technik dentystyczny, Łukasz Cierniak. Przez cały dzień wszyscy zgromadzeni uczestnicy mieli możliwość aby w teorii i praktyce szkolić się w temacie korony kompozytowej oraz dziąsła z GC GRADIA PLUS.
Była to również premiera naszej nowo otwartej, poszerzonej przestrzeni szkoleniowej w ramach EXCLUSIVE DENTAL ACADEMY.

Poznań, Polska 18.10.2019 - 18.10.2019

Mistrz Paulo Kano zgodził się przyjechać z Sao Paulo, Brazylia, specjalnie na zaproszenie doktor Agnieszki Kulik i doktora Kamila Szewczyka. Rozmowy trwały długo, ale wreszcie udało się ustalić dogodny termin w marcu 2019. Mistrz Kano przekazywał swoją wiedzę i doświadczenie w technice koloryzacji licówek dla techników dentystycznych. Szkolenie odbyło się w naszym centrum EXCLUSIVE DENTAL ACADEMY.

Poznań, Polska 28.03.2019 - 30.03.2019

DIGITAL&BEAUTY to światowej klasy wykładowcy, najgorętsze zagadnienia – biofunkcjonalna dynamiczna okluzja, leczenie i diagnoza stawu SSŻ, medycyna estetyczna,  związek między kręgosłupem szyjnym, a ruchami żuchwy, zależność między stawami, mięśniami i okluzją, nawigacja komputerowa, a przede wszystkim rzetelna wiedza!

Formuła Digital&Beauty – to trzy, bardzo intensywne dni, wypełnione od godzin porannych do popołudniowych wykładami zagranicznych i polskich, absolutnych liderów, z dziedziny stomatologii cyfrowej i  estetycznej, projektowania uśmiechu, fizjoterapii i medycyny estetycznej. Każdy dzień podsumowany był panelem dyskusyjnym.

Lek. dent. Agnieszka Kulik opowiadała o Pięknym, cyfrowym uśmiechu. Czyli o tym jak wykorzystać potencjał technologii cyfrowych w różnych dziedzinach stomatologii, takich jak: protetyka, stomatologia estetyczna, ortodoncja, implantologia, oraz planowanie leczenia i motywacja Pacjenta.

Link do strony konferencj: digital-beauty.pl

Łódź, Polska 08.03.2019 - 10.03.2019

Makrofotografia dla stomatologów i techników dentystycznych bez tajemnic. Szkolenie, które odbyło się w naszym EXCLUSIVE DENTAL ACADEMY było przeznaczone dla wszystkich osób, które właśnie rozpoczęły swoją przygodę z fotografią w stomatologii, oraz dla tych którzy zainspirowani zdjęciami naszych prac, zapragnęli poznać sekrety wykonywania dobrych zdjęć makro. Zajęcia trwały 2 dni, były podzielone na część teoretyczną oraz praktyczną. Prace odbywały się zarówno z pacjentem aby opanować profesjonalną dokumentację, oraz z licówkami, modelami, jak również na fotelu dentystycznym.

Poznań, Polska 09.02.2019 - 10.02.2019

Doktor Karol Babiński przeprowadził szkolenie w formie teoretycznej i praktycznej w naszym EXCLUSIVE DENTAL ACADEMY. To były niezwykle ciekawe 2 dni, które wykorzystali na podniesienie swoich kompetencji zarówno lekarze naszej kliniki, jak i specjaliście specjalnie przybyli do Poznania z tej okazji.

Poznań, Polska 14.12.2018 - 15.12.2018

Doktor Agnieszka Kulik podczas konferencji prowadziła wykład o stomatologii cyfrowej a następnie odbyły się warsztaty z doktorem Kamilem Szewczykiem i zespołem EXCLUSIVE DENTAL STUDIO

Łódź, Polska 09.11.2018 - 10.11.2018

Niezwykłe spotkanie dla kobiet aktywnych, mądrych, z inicjatywą i energią życiową podczas którego doktor Agnieszka Kulik, w specjalnie poświęconym tematowi UŚMIECH panelu, opowiadała o możliwościach współczesnej stomatologii. Podczas przemowy zostały zaprezentowane efekty pracy doktor Agnieszki wraz z całym zespołem EXCLUSIVE DENTAL STUDIO & LABORATORIUM. Nic tak nie przemawia za skutecznością i zasadnością działań skierowanych na poprawę zdrowia i estetyki, jak metamorfozy uśmiechów naszej kliniki. Dla wielu osób to był emocjonujący czas i możliwość poznania wielu interesujących osób.


Poznań 06.10.2018

Doktor Agnieszka Kulik została zaproszona do elitarnego grona najlepszych specjalistów stomatologii w swojej dziedzinie Style Italiano Silver Member. Tym samym miała przyjemność wygłosić prelekcję na temat stomatologii estetycznej z wykorzystaniem technologii cyfrowych na podstawie swoich prac. Studium przypadków spotkało się z ogromnym aplauzem elitarnego grona zgromadzonych stomatologów z całego świata i zapoczątkowało to wiele zawodowych przyjaźni inspiracji.

Strona STYLE ITALIANO styleitaliano.org

Pollenzo, Włochy 22.03.2018

Po kilku miesiącach spotykamy się z naszym wykładowcą ponownie. Pierwsza edycja szkolenia From macro to micro przebiegła znakomicie, cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, my się zżyliśmy z Carlosem. Z kolei Carlos Ayala tak polubił Polskę i Poznań, że nie musieliśmy go długo namawiać aby pojawił się ponownie ze swoim programem. Przyznajemy, że oprócz wartości merytorycznych, wspólny czas był bardzo sympatyczny i na pewno jeszcze nie raz spotkamy się w naszej Academy.

Poznań, Polska 19.01.2018 - 20.01.2018

Pierwsza wizyta znakomitego Carlosa Ayala Paz była dla nas wielkim wydarzeniem! To właśnie tym szkoleniem zapoczątkowaliśmy działanie z naszą EXCLUSIVE DENTAL ACADEMY w ujeciu międzynarodowym.

Przyjazd peruwiańskiego chirurga stomatologii… oraz mistrza fotografii Carlosa Ayala Paz pozwolił nam spojrzeć na fotografię cyfrową w stomatologii w zupełnie nowy sposób.

Na podstawie jego wykładów powstała książka "The Workbook" a sam autor odwiedził wtedy już 22 kraje oraz 90 miejsc z wykładami i częścią praktyczną.
To było wspaniałe doświadczenie dla naszej załogi, oraz osób które przyjechały z różnych miejsc specjalnie na to wydarzenie. Część teoretyczna oraz praktyczna przekładają się na naszą codzienną pracę i polecamy ten kurs każdej osobie związanej ze stomatologią lub po prostu interesującej się makrofotografią.

Poznań, Polska 25.08.2017 - 26.08.2017