Marzysz o nowym, pięknym uśmiechu?

Uzupełnij formularz i poczekaj na nasz kontakt z gabinetu!

  Akceptuję regulamin i politykę prywatności.

  Piękny uśmiech jest w zasięgu Twojej ręki!

  Zdrowe i białe zęby pozwalają w pełni wyrażać emocje, dodają pewności siebie, upiększają w każdym wieku. Proste, lśniące i białe są także oznaką dobrego stanu zdrowia. Zadbaj o najlepszego siebie razem z dentystami z naszej kliniki!

  Co czeka Cię na pierwszej wizycie konsultacyjnej?

  • Spotkanie z właścicielką kliniki: dr Agnieszką Kulik – Szewczyk, która uważnie przyjrzy się Twoim potrzebom, zaproponuje rozwiązania i przedstawi optymalny plan leczenia
  • Sesja zdjęciowa i filmowa w profesjonalnym, dyskretnym studio, gdzie widać także mimikę: słabe i mocne strony Twojego uśmiechu
  • Dokładny wywiad stomatologiczny, analiza potrzeb i oczekiwań
  • Zebranie danych do przygotowania przejrzystego planu leczenia oraz monitorowania postępów
  • Decyzja. To od niej zaczyna się przygoda na drodze do pięknego uśmiechu!

  Spotkanie w klinice

  pierwsza konsultacja (0,5 h): wywiad, analiza, wstępny plan leczenia

  Pakiet diagnostyczny

  badania, tomografia komputerowa, skan 3D zębów i twarzy, sesja zdjęciowa (1 h)

  Decyzja

  To Ty podejmujesz decyzję, kiedy zaczynamy

  Nowy uśmiech

  Przygotowanie wzoru nowego uśmiechu dobranego z biblioteki zębów naturalnych

  Metamorfozy

  Zobacz, jak zmieniali się nasi pacjenci

  Najczęściej zadawane pytania

  Ile trwa pierwsza wizyta konsultacyjna w klinice

  Pierwsza wizyta konsultacyjna trwa z reguły nie więcej niż 0,5 h

  Czy mogę przewidzieć efekt końcowy zanim podejmę decyzję?

  Tak, metoda, którą dysponujemy, czyli cyfrowe projektowanie uśmiechu (Digital Smile Design) pozwoli Ci zobaczyć końcowy efekt pracy stomatologów, zanim podejmiesz decyzję. Nowy uśmiech możesz u nas przymierzyć jak sukienkę, czy nową bluzkę w przymierzalni. Na tym etapie możliwe są korekty i dopasowanie kształtu zębów czy koloru dobrane z biblioteki zębów naturalnych. Dopiero wtedy decydujesz się działać.

  W jakich przypadkach mogę zrobić licówki?

  Licówki są świetnym rozwiązaniem przy małych zębach lub zębach o stożkowatym kształcie, które są przebarwione albo nierówno położone. Dzięki SkynConcept, jesteśmy w stanie idealnie skopiować piękne zęby z biblioteki i korzystając z technologii 3D doskonale odtworzyć ich kształt i strukturę. Takie zęby są perfekcyjnie dopasowane do indywidualnych potrzeb

  Czy licówki porcelanowe są trwałe?

  Tak, są bardzo trwałe i odporne na przebarwienia. Nawet po latach porcelana pozostaje nieskazitelnie biała. Ryzyko odpadnięcia czy wyłamania jest niewielkie.

  \

  Boję się szlifowania zębów pod korony. Jeśli zdecyduję się na licówki, czy będą one tak trwałe jak korony?

  Nie każde leczenie i odświeżanie uśmiechu wiąże się z wykonaniem szlifowania zębów i koronami. W wielu przypadkach plan leczenia wymaga zaangażowania dentystów różnych dziedzin stomatologii – ortodonty, chirurga, protetyka i laboratorium techniki dentystycznej. Dopiero po takich konsultacjach dobiera się optymalny zakres prac.

  Czy zęby pod korony trzeba dużo szlifować i czy jest to konieczne?

  Tak, szlifowanie zęba pod koronę jest konieczne. Powierzchnia zęba zmniejszana jest ze wszystkich stron o około 1 – 2 mm lub więcej. Taka będzie grubość ścianki korony. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, więc jest on zupełnie bezbolesny. Potem skanujemy szczękę i żuchwę skanerem zewnątrzustnym oraz ustalamy koron korony. Tak przygotowane materiały przekazywane są do naszego laboratorium Exclusive Dental Lab, w którym rozpoczyna się proces wytwarzania korony. Na czas przygotowania pracy ostatecznej, pacjent ma założoną koronę koronę tymczasową. Gdy lekarz otrzymuje gotową koronę – oceniamy razem jej walory funkcjonalne i estetyczne. Jeśli nie ma zastrzeżeń – korona cementowana jest na stałe.

  Chciałabym wybielić swoje zęby – co zrobić?

  Pierwszym krokiem jest umówienie się na konsultację, na której wyjaśnimy, na czym polega wybielanie i czy uda się osiągnąć zamierzony efekt. W Exclusive Dental Studio opracowaliśmy autorską metodę wybielania PERFECT BLEACHING. Gwarantujemy, że dzięki niej zęby będą bielsze, a jeśli Pacjent będzie się stosował do naszych zaleceń – efekt wybielania utrzyma się przez wiele lat! Wybielanie, które rozjaśnia odcień naszych zębów o średnio 4 do 15 tonów przybliży nas do osiągnięcia hollywoodzkiego uśmiechu. Co powinniśmy wiedzieć zanim zdecydujemy się na ten zabieg? Pamiętajmy, że wybielanie możemy zastosować tylko w przypadku zębów wyczyszczonych z kamienia i osadu. Po wybielaniu możliwe jest wystąpienie nadwrażliwości, która najczęściej ustępuje w ciągu 24h. Bardzo ważne jest także stosowanie tzw. „białej diety” przez 7 – 10 dni po wybielaniu. W tym czasie należy unikać zwłaszcza kawy, herbaty, czerwonego wina oraz produktów tytoniowych. Dla jak najdłuższego zachowania śnieżnobiałego uśmiechu polecamy również stosowanie profesjonalnych past wybielających. Przeciwwskazania do wybielania to: ciąża, karmienie piersią oraz wiek poniżej 18 roku życia.

  Co to jest bonding?

  Bonding jest bezpieczną i mało inwazyjną metodą odbudowy zębów. Polega on na pokryciu powierzchni zęba bardzo cienką warstwą kompozytu wykonanego z żywicy, którego kolor można idealnie dopasować do koloru naturalnego zęba. Jest to bardzo skuteczny sposób na odbudowę zębów, ukrycie nieestetycznych przebarwień. Różnica widoczna jest natychmiast po zakończeniu zabiegu, a idealny wygląd zębów uzyskuje się podczas jednej wizyty w gabinecie.

  Czy mogę wykonać bonding wszystkich zębów mimo wady zgryzu?

  Jeśli masz wadę zgryzu, najpierw powinna być ona skorygowana. W Exclusive Dental Studio zależy nam nie tylko na pięknym wyglądzie zębów, ale również na tym, by były one zdrowe. Do tego również będziemy przekonywać Ciebie.

  Na ile lat trwałym rozwiązaniem jest bonding?

  Bonding to rozwiązanie którego efekt utrzymuje się od 5 do 8 lat. Praca musi być poddawana
  regularnemu polerowaniu raz na 6 mcy.

  Marzysz o nowym, pięknym uśmiechu?

  Uzupełnij formularz i poczekaj na nasz kontakt z gabinetu!

   Akceptuję regulamin i politykę prywatności.