Marzysz o nowym, pięknym uśmiechu?

Dzielą Cię od niego tylko 4 proste kroki! Uzupełnij formularz i poczekaj na nasz kontakt z gabinetu!

  Akceptuję regulamin i politykę prywatności.

  Piękne i białe zęby są w zasięgu Twojej ręki!

  Szeroki, spontaniczny uśmiech pozwala w pełni cieszyć się życiem i wyrażać emocje. Dodaje pewności siebie w każdym wieku. Proste, lśniące zęby są także oznaką dobrego stanu zdrowia i młodości, niezależnie od peselu. Zadbaj o siebie razem z dentystami z naszej Kliniki!

  Co czeka Cię na pierwszej wizycie konsultacyjnej?

  • Spotkanie z właścicielką kliniki: dr Agnieszką Kulik – Szewczyk, która oceni Twoje zęby, potrzeby i oczekiwania oraz zaproponuje najbardziej optymalny plan leczenia
  • Sesja zdjęciowa i filmowa w profesjonalnym, dyskretnym studio, gdzie widać także mimikę: słabe i mocne strony Twojego uśmiechu
  • Dokładny wywiad stomatologiczny, analiza potrzeb i oczekiwań
  • Zebranie danych do przygotowania przejrzystego planu leczenia oraz monitorowania postępów
  • Decyzja. To od niej zaczyna się przygoda na drodze do pięknego uśmiechu!

  Spotkanie w klinice

  pierwsza konsultacja (0,5 h): wywiad, analiza, wstępny plan leczenia

  Pakiet diagnostyczny

  badania, tomografia komputerowa, skan 3D zębów i twarzy, sesja zdjęciowa (1 h)

  Decyzja

  to Ty podejmujesz decyzję, kiedy zaczynamy. Wybierz najlepszy dla siebie moment.

  Nowy uśmiech

  Przygotowanie wzoru nowego uśmiechu dobranego z biblioteki zębów naturalnych

  Metamorfozy

  Zobacz, jak zmieniali się nasi pacjenci. Dołącz do nich!

  Najczęściej zadawane pytania

  Jakie prace protetyczne są możliwe do wykonania w Exclusive Dental Studio?

  Zajmujemy się tworzeniem wszystkich rodzajów prac protetycznych w zależności od potrzeb Pacjenta: licówki, korony, mosty, protezy całkowite, protezy szkieletowe oraz onlay i inlay.

  Jakiego rodzaju korony można u Was wykonać?

  Możemy wykonać korony pełnoceramiczne z podbudową z tlenku cyrkonu, korony porcelanowe na podbudowie ze złota, korony porcelanowe na podbudowie z metalu oraz korony na implantach.

  Ile trwa pierwsza wizyta konsultacyjna w klinice

  Pierwsza wizyta konsultacyjna trwa z reguły nie więcej niż 0,5 h. Jeśli zdecydujesz się kontynuować leczenie, drugie spotkanie to badania: tomografia komputerowa, skan 3D zębów i twarzy oraz sesja zdjęciowa (1 h)

  Czy mogę przewidzieć efekt końcowy zanim podejmę decyzję?

  Tak, metoda, którą dysponujemy, czyli cyfrowe projektowanie uśmiechu (Digital Smile Design) pozwoli Ci zobaczyć końcowy efekt pracy stomatologów, zanim podejmiesz decyzję. Nowy uśmiech możesz u nas przymierzyć jak sukienkę, czy nową bluzkę w przymierzalni. Na tym etapie możliwe są korekty i dopasowanie kształtu zębów czy koloru. Dopiero wtedy decydujesz się działać.

  W jakich przypadkach mogę zrobić licówki?

  Licówki są świetnym rozwiązaniem przy małych zębach lub zębach o stożkowatym kształcie, które są przebarwione albo nierówno położone. Dzięki SkynConcept, jesteśmy w stanie idealnie skopiować piękne zęby z biblioteki i korzystając z technologii 3D doskonale odtworzyć ich kształt i strukturę. Takie zęby są perfekcyjnie dopasowane do indywidualnych potrzeb

  Czy licówki porcelanowe są trwałe?

  Tak, są bardzo trwałe i odporne na przebarwienia. Nawet po latach porcelana pozostaje nieskazitelnie biała. Ryzyko odpadnięcia czy wyłamania jest niewielkie.

  Boję się szlifowania zębów pod korony. Jeśli zdecyduję się na licówki, czy będą one tak trwałe jak korony?

  Nie każde leczenie i odświeżanie uśmiechu wiąże się z wykonaniem szlifowania zębów i koronami. W wielu przypadkach plan leczenia wymaga zaangażowania dentystów różnych dziedzin stomatologii – ortodonty, chirurga, protetyka i laboratorium techniki dentystycznej. Dopiero po takich konsultacjach dobiera się optymalny zakres prac.

  Czy zęby pod korony trzeba dużo szlifować i czy jest to konieczne?

  Tak, szlifowanie zęba pod koronę jest konieczne. Powierzchnia zęba zmniejszana jest ze wszystkich stron o około 1 – 2 mm lub więcej. Taka będzie grubość ścianki korony. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, więc jest on zupełnie bezbolesny. Potem skanujemy szczękę i żuchwę skanerem zewnątrzustnym oraz ustalamy koron korony. Tak przygotowane materiały przekazywane są do naszego laboratorium Exclusive Dental Lab, w którym rozpoczyna się proces wytwarzania korony. Na czas przygotowania pracy ostatecznej, pacjent ma założoną koronę koronę tymczasową. Gdy lekarz otrzymuje gotową koronę – oceniamy razem jej walory funkcjonalne i estetyczne. Jeśli nie ma zastrzeżeń – korona cementowana jest na stałe.

  Chciałabym wybielić swoje zęby – co zrobić?

  Pierwszym krokiem jest umówienie się na bezpłatną konsultację, na której wyjaśnimy, na czym polega wybielanie i czy uda się osiągnąć zamierzony efekt. W Exclusive Dental Studio opracowaliśmy autorską metodę wybielania PERFECT BLEACHING. Gwarantujemy, że dzięki niej zęby będą bielsze, a jeśli Pacjent będzie się stosował do naszych zaleceń – efekt wybielania utrzyma się przez wiele lat! Wybielanie, które rozjaśnia odcień naszych zębów o średnio 4 do 15 tonów przybliży nas do osiągnięcia hollywoodzkiego uśmiechu. Co powinniśmy wiedzieć zanim zdecydujemy się na ten zabieg? Pamiętajmy, że wybielanie możemy zastosować tylko w przypadku zębów wyczyszczonych z kamienia i osadu. Po wybielaniu możliwe jest wystąpienie nadwrażliwości, która najczęściej ustępuje w ciągu 24h. Bardzo ważne jest także stosowanie tzw. „białej diety” przez 7 – 10 dni po wybielaniu. W tym czasie należy unikać zwłaszcza kawy, herbaty, czerwonego wina oraz produktów tytoniowych. Dla jak najdłuższego zachowania śnieżnobiałego uśmiechu polecamy również stosowanie profesjonalnych past wybielających. Przeciwwskazania do wybielania to: ciąża, karmienie piersią oraz wiek poniżej 18 roku życia.

  Co to jest bonding i czym różni się od licówek?

  Bonding jest bezpieczną i mało inwazyjną metodą odbudowy zębów. Polega on na pokryciu powierzchni zęba bardzo cienką warstwą kompozytu wykonanego z żywicy, którego kolor można idealnie dopasować do koloru naturalnego zęba. Jest to bardzo skuteczny sposób na odbudowę zębów, ukrycie nieestetycznych przebarwień. Różnica widoczna jest natychmiast po zakończeniu zabiegu, a idealny wygląd zębów uzyskuje się podczas jednej wizyty w gabinecie. W przeciwieństwie do licówek, przy bondingu nie ma konieczności szlifowania zębów.

  Czy mogę wykonać bonding wszystkich zębów mimo wady zgryzu?

  Jeśli masz wadę zgryzu, najpierw powinna być ona skorygowana. W Exclusive Dental Studio zależy nam nie tylko na pięknym wyglądzie zębów, ale również na tym, by były one zdrowe. Do tego również będziemy przekonywać Ciebie.

  Na ile lat trwałym rozwiązaniem jest bonding?

  Bonding to rozwiązanie którego efekt utrzymuje się od 5 do 8 lat. Praca musi być poddawana
  regularnemu polerowaniu raz na 6 mcy.

  Marzysz o nowym, pięknym uśmiechu?

  Uzupełnij formularz i poczekaj na nasz kontakt z gabinetu!

   Akceptuję regulamin i politykę prywatności.