O nas

Tomek Tomkowiak

Tomek Tomkowiak jest z wykształcenia filozofem, z zamiłowania podróżnikiem, lecz jego największą pasją jest fotografia. Specjalizuje się w sesjach komercyjnych, głównie czarno-białych, projektach autorskich, a także w zdjęciach typu glamour, beauty, fashion i nude. 

Dwukrotnie został laureatem konkursu Photo Erotica organizowanego przez polską edycję Playboya, w tym raz otrzymał pierwsze miejsce. Publikuje w magazynach modowych, podróżniczych i life-stylowych, m.in. w: VIVA, COSMOPOLITAN, ELLE, HARPER`S BAZAAR, PODRÓŻE, POZNAJ ŚWIAT, TRAVELER, NATIONAL GEOGRAPHIC, KONTYNENTY, LAIF, DIGITAL PHOTOGRAPHER, DIGITAL CAMERA, BeaUnu Magazine..

Na stałe współpracuje z amerykańskimi magazynami, w tym: FSHN, dla którego realizował sesję zdjęciową w Nowym Jorku, VOLO Magazine i VOLOGLAM.

0d października 2017 roku - ambasador FUJIFILM.

Jest laureatem międzynarodowych konkursów PX3 Prix de la Photographie Paris i International Photo Awards.

W swoich fotograficznych podróżach najczęściej odwiedza Afrykę. Wielokrotnie wraca na Zanzibar, który stał się jego drugim domem. W 2011r. Tomek Tomkowiak wydał pierwszy w Polsce fotograficzny album o Zanzibarze. 


tomektomkowiak.com

Jestem jednym z tych pacjentów, który, choć w zasadzie jest agnostykiem, zaczyna się gorliwie modlić zaraz po wejściu do gabinetu stomatologicznego. Tylko w obliczu wizji bólu i obecności Szatana, za jakiego zawsze miałem stomatologa, zaczynam wierzyć w Boga. I nagle…zdarzył się cud. Po raz pierwszy odkryłem, że można  do gabinetu wchodzić z nadzieją, bez bólu w nim przebywać, a wychodzić z uśmiechem.  Co więcej tych kilka wizyt, które miałem przyjemność odbyć w Exclusive Dental Studio kojarzą mi się wyłącznie z relaksem...