O nas

Sandra Kubicka

Nasza super konsekwentna Pacjentka, zaufała lek. stom. Agnieszce Kulik i w zaledwie 3 miesiące zrealizowaliśmy wspólnie plan leczenia, którego zwieńczeniem było spełnienie marzenia o pięknym, hollywoodzkim uśmiechu. Dzięki stosowaniu transparentnej ortodoncji Secret Ortho leczenie w żaden sposób nie kolidowało z pracą Pani Sandry, spotkaniami czy też intensywnymi treningami, które uwielbia i chętnie relacjonuje. Ostatnim etapem leczenia była delikatna korekcja linii zębów przednich, dzięki czemu uśmiech Pani Sandry jest teraz dokładnie taki, jakiego od zawsze pragnęła.

Wiem, że mój uśmiech przyczynił się do tego, że byłam non stop bookowana w świecie mody i dzięki niemu zwiedzałam świat uśmiechając się do aparatu ALE... Bardzo często słyszałam "ale masz słodki uśmiech jak króliczek" lub "ale masz malutkie ząbki jak mała dziewczynka." Było to używane zdrobniale, nie zawsze w zły sposób, ale wiele razy wykorzystywane żeby sprawić mi przykrość. Stało się to moim kompleksem... i uważam, że nie ma nic w tym złego, aby zwalczać je dla samych siebie! Robiłam kilka podejść... bo bardzo się bałam i nie ufałam dentystom.
Nie chciałam sztucznego efektu... najpierw zaczęłam od usuwania dziąseł w USA żeby mieć większe zęby, ale "króliki" dalej nie dawały mi spokoju i zrobiło się gorzej.
Dziękuję z całego serca za tą długą przygodę i wyleczenie mojego największewgo kompleksu! Jesteście niesamowite! Profesjonalne! Przemiłe!