O nas

Aneta

Magister sztuki, absolwentka Fotografii na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Członkini Naukowego Towarzystwa Fotografii. Brała udział w licznych wystawach zbiorowych. Fotografia jest dla niej środkiem do analizy rzeczywistości, a jednocześnie stwarza możliwość do kreowania własnej. Interesuje ją materialność obrazu, naznaczonego zawsze śladami otaczającego go świata, gestu, narzędzia. W pracy twórczej rozumienie fotografii poszerza o inne media, włączając do swojego warsztatu rejestrację video, słowo czy obiekt.

Zafascynowana fotografią produktową, a w zespole kreatywnym EDS odkryła też pasję do tworzenia portretów z udziałem przepięknych uśmiechów naszych Pacjentów. Do jej cech należy perfekcjonizm i dbałość o szczegóły oraz kreatywność. Poza fotografią odnajduje się w obszarze video, grafiki i rękodzieła.

Pochodzi z małej dolnośląskiej wsi, chętnie wraca do miejsc pełnych spokoju i zieleni. Jej mieszkanie wypełnione jest roślinami, które uwielbia. Od zawsze fanka szczerych szerokich uśmiechów.